تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین شهرک /200متری/دستور به نقشه/سند

زمین شهرک /200متری/دستور به نقشه/سند

1 سال پیش در قروه

قیمت کل
2٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬000٬000 تومان
⭕ دپارتمان املاک سامان هوم ⭕

✅شهرک رو به پیشرفت جهاد

▪️سند ثبتی
▪️200متر ساخت شمالی
▪️معبر 8متری
▪️ دسترسی آسان به امکانات رفاهی و خدماتی
▪️ سرمایه گذاری مطمئن

_____________________________✔️
✔️اطلاع از قیمت و خرید تماس حاصل فرمایید

✔️ فایلهای مسکونی ویلایی و آپارتمانی در مناطق مختلف شهر با حضور در املاک ویا تماس با مشاورین ما

✔️امکان معاوضه ملک شما توسط مشاورین و متخصصین در زمینه ساختمان در املاک سامان هوم

✒️ دفتر عقد قرارداد مجزا همراه با مذاکره کننده حرفه ای و با تجربه

✅ آدرس املاک

خیابان مدرس شرقی تجاری های مجتمع نگین شهر
⚜️ مدیریت سرکار خانم مهندس سوسن زارعی ⚜️