تائید

( زمین صنعتی با جواز طلایی )

1 روز پیش در پاکدشت مامازند

متراژ
550
ساخت
1405
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,363,000 تومان
بنام یگانه معمار هستی

✅متراژ زمین 550متر

✅پهنه صنعتی

✅مجوز ساخت 4 طبقه سوله و اداری

✅بر ملک 15متر بر زمین

✅داخل مجموعه صنعتی

✅گود برداری شده

✅دارایی مجوز آب و برق و گاز

✅لوکیشن بافت صنعتی

✅فاصله تا تهران 35دقیقه

✅خرید و فروش و سوله و زمین هکتاری........

✨کارشناسان املاک هوم لند ✨

کارشناس امور ملکی (حسن بازقندی )