تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین فروشی ،فین بزرگ، هادی 9/1

زمین فروشی ،فین بزرگ، هادی 9/1

4 روز پیش در فین بزرگ

قیمت کل
‏980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,166,000 تومان
✨زمین فروشی فین بزرگ بعد از شاهزاده هادی کوچه هادی 9/1✨
✅متراژ:120 متر
✅بر زمین:6 متر
✅سند تک برگ مشاع
✅کوچه 8 متری
✅عالی جهت سرمایه گزاری و آیند دار
✅فروش زیر قیمت منطقه
------------------------------------------------
املاک جهان نما
همراه و حامی شما در یک خرید و فروش عالی