تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین قابل ساخت ویلاشهر

زمین قابل ساخت ویلاشهر

1 سال پیش در نجف آباد

قیمت کل
650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
5٬803٬000 تومان
سلام
زمین به متراژ 112 متر شمالی ،عرض 8 متر
واقع در منطقه تنور سازان.
نزدیک به امتیازات گاز،آب، برق
فروش نقدی یا معاوضه با خودرو
جهت اطلاع از موقعییت دقیق ملک
تماس یا مراجعه به دفتر املاک
آدرس دفتر:ویلاشهر بلوار امام علی شرقی بعد از سه راه ولیعصر*املاک برتر*