تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریزمین مجوز صنعتی داخل شهرک صنعتی سند تک برگ

زمین مجوز صنعتی داخل شهرک صنعتی سند تک برگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
1٬530 متر
ساخت
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
4٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬071٬000 تومان
✅متراژ زمین 1530 متر
✅دیوار کشی
✅سند تک برگ
✅مجوز سلولزی
-----------------------------------------------------------------------
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه
☑️هر نوع فایل مورد نیاز شما
☑️ اجاره و فروش ملک صنعتی شما
☑️ساخت سوله و پیمانکاری
تماس بگیرید .
---------------------مهندس حسنی -----------------------------