تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی 188متری /800دستگاه

زمین مسکونی 188متری /800دستگاه

1 سال پیش در دورود

قیمت کل
1٬786٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
9٬500٬000 تومان
املاک نیک آبادی
~~~~~~~~~~~~
✅لوکیشن عالی
24×7/30✅
✅کوچه 8متری
✅معاوضه ماشین / الباقی نقد
________________
مشاور و کارشناس امور ملکی شما سرکارخانم پیامنی
آدرس دفتر ما: بلوار صنعت ضلع شمالی میدان فرهنگ