تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی 300 متر ویو دار

زمین مسکونی 300 متر ویو دار

10 ماه پیش در مرزیکلا

قیمت کل
2٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬933٬000 تومان
دسترسی بسیار آسان به امکانات رفاهی/
به فاصله 10دقیقه ای تا سدالبرز(لفور)/
فاصله تا مناطق توریستی بابلکنار(آبشارزال،سدسنبل رود،هفت آبشارو..) کمتراز 30 دقیقه/
فاصله تا دریا 40دقیقه/
فاصله تا تهران 3:30 دقیقه/
مشخصات زمین:
متراژ زمین:300متر/
کاربری:مسکونی/
انشعابات سرزمین/
قابل تفکیک به دو پلاک/
زمین ویو دار/
منطقه آرام خوش نشین/
اگربرنامه خریدویلا یا زمین درمازندران داریدچنانچه نیاز به مشاور رایگان یا کادری کارآزموده ومورداعتماد داریدحتما تماس بگیرید/
مشاورفتحی