تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی با ضابطه خیابان محراب

زمین مسکونی با ضابطه خیابان محراب

1 هفته پیش در دشت چنار

قیمت کل
‏12,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,500,000 تومان
فروش فوری زمین مسکونی با موقعیت عالی

یک قطعه زمین مسکونی 200 متری
دارای سند قطعی
درب حیاط
واقع در کوچه 12 متری

✅ ضابطه M3
✅ امکان اخذ رمپ پارکینگ
✅ قابلیت ساخت 4 واحد
✅ پیشروی ساخت تا 170 متر برای فروش هر واحد
✅ مناسب جهت ساخت و فروش

زمین صندوقی
کوچه کاملاً آپارتمانی و در حال رشد

قیمت مقطوع
با توجه به افزایش روزانه قیمت ملک، فرصت عالی برای سرمایه گذاری و ساخت

☎️ برای بازدید و اطلاعات بیشتر، فوری تماس بگیرید.