تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی بر اصلی محل

زمین مسکونی بر اصلی محل

1 روز پیش در هشتپر

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,203,000 تومان
املاک ملل
آدرس دفتر:تالش هشتپر خیابان 20متری چهارراه کشاورز (چهار راه حیان و میانکوه)

زمین مسکونی به متراژ 1180 متر
دارای پروانه ساخت
دارای بر به متراژ 35 متر
قابل تفکیک به دو قطعه
دارای مثتسنیات
امتیازات پای زمین
منطقه دنج و ارام
بر اصلی محل
محدوده قروق جماکوه
جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید