تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی متراژ 560 متر رامسر اربکله

زمین مسکونی متراژ 560 متر رامسر اربکله

16 ساعت پیش در رامسر

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏28,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,000,000 تومان
درود

متراژ زمین 560 متر

لطفا همکاران املاکی تماس نگیرن.