تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی130متر مربع موبندان

زمین مسکونی130متر مربع موبندان

1 سال پیش در لنگرود

قیمت کل
650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
5٬000٬000 تومان
زمین مسکونی 130متر مربع
دور زمین دارای حسار دیوار
با ورودی دروازه بزرگ، زمین خوش قواره
قیمت عالی به علت خرید خانه و نیاز مالی
آدرس زمین موبندان
املاک کاشف
فروش زمینهای مسکونی در جاده چمخاله ، موبندان ، کاسکری محله ، چالکیاسر ، با قیمت های عالی و شروع قیمت مسکونی از متری پنج م تومان به بالا
پیش فروش ویلا آپارتمان طبقه سوییت مغازه برادران کاشف
فروش ویلا آپارتمان طبقه سوییت مغازه زمین مسکونی و تجاری ، باغی و کشاورزی املاک کاشف
آدرس املاک کاشف جاده چمخاله میدان امام حسن مجتبی خیابان ژاندارمری نرسیده به کلانتری 12 موبندان
برای آگاهی از خرید با شماره درج شده در آگهی تماس بگیرید. ☎️