تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین کلاته یاور/خ آرامناسب ساخت

زمین کلاته یاور/خ آرامناسب ساخت

2 سال پیش در بجنورد

قیمت کل
450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬500٬000 تومان
✅کوچه 8متری
✅امتیازات روی زمین
✅اطراف زمین کامل ساخته شده
------------------
جهت بازدید به املاک مراجعه نمایید
آدرس املاک: شرق سپاه نبش امام محمدباقر29 املاک حسن زاده
-------------------
✅فایل های مشابه:
کلاته یاور زمین مناسب ساخت سوله 185متر
کلاته یاور زمین مناسب ساخت سوله 260متر
کلاته یاور زمین مناسب ساخت تجاری و آپارتمان 100متر 158متر 200متر 255متر
کلاته یاور زمین مناسب ساخت ویلایی 100متر 142متر 150متر
کلاته یاور زمین مناسب سرمایه گذاری 150متر 160متر 177متر 190متر
--------------------
کلاته یاور ویلایی کلید نخورده 100متر
کلاته یاور ویلایی 8سال ساخت 100متر
صندل اباد ویلایی کلید نخورده 100متر
صندل اباد ویلایی نیمه ساز 150متر