تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین250متری برای فروش واقع در جانبازان

زمین250متری برای فروش واقع در جانبازان

1 سال پیش در رشت

قیمت کل
1٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬200٬000 تومان
قابل توجه سرمایه گذاران و سازندگان محترم بومی و غیر بومی

زمینی به متراژ 250متر با توجیح اقتصادی بالا برای خریداران محترم واقع در جانبازان کوی عظیم زاده کوی مرداد با قابلیت 1بر تجاری و1بر مسکونی میباشد.

منطقه در حال ساخت و رو به پیشرفت روز افزون میباشد.

توجه داشته باشید الان زمینهای روستایی از قیمت متری12به بالا معامله میشوند

الباقی توضیحات در بازدید......

مالک فروشنده واقعی بدلیل تعهد مالی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان مهندسین ومشاورین 19رشت

باحضور وهمکاری با شما تا 20راهی نیست