ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
زندگی در بلندای آسمان/عمارت رونیکا پالاس/هرویM130
زندگی در بلندای آسمان/عمارت رونیکا پالاس/هرویM130
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1402
قیمت کل
16٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
طبقه
7
تعداد کل طبقات
11
. خورشید مهمان همیشگی شماست
♨️خرید بدون واسطه از سازنده حق شماست♨️
⭕تعداد محدود⭕
⚜عمارت زرین رونیکا پالاس⚜
⚜به درخشندگی خورشید⚜
⚜از بزرگترین سازنده تهران⚜
⚜⚜حاج آقا قربانی⚜⚜
✔130 متر شناور نور خورشید
آرشام
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت