تائید
فروش مسکونیآپارتمانزون 8 / 72متر/ امکانات دار

زون 8 / 72متر/ امکانات دار

1 سال پیش در پرند

متراژ
72
ساخت
1400
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬035٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬375٬000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5

⚜️برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
⚜️پاسخگو شما هستیم 9 صبح الی 1 بامداد