تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبزیرِ فـیِ منطقه.50متر.فلت.سند اداری.بر اصلی رودکی

زیرِ فـیِ منطقه.50متر.فلت.سند اداری.بر اصلی رودکی

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
50
ساخت
1400
قیمت کل
6٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
127٬000٬000 تومان
طبقه
2
سند اداری
دارد
درود بــر شمـا
[ اَمـیر ] صــادقی هستم
✅مشاور اُمـور مِلـکی شما در منطقه 5 و 6 اصفهان

✓✓✓ متری 10 میلیون تومان زیر قیمت !!!
✓✓✓ فرصت مناسب جهت سرمایه گزاری !
✓✓✓ قابل واگذاری سریع به مستاجر با مبلغ 200 میلیون تومان رهن + 16 میلیون تومان اجاره

توضیحات تکمیلی :
✓بر اصلی خیابان رودکی
✓سند اداری ( سند تک برگ شخصی و آماده انتقال )
✓50 متر مربع بدون یک سانتی متر فضای پرت
✓فلت
✓آبدارخانه تجهیز شده
✓ساخت و متریال عالی
✓سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت
✓در شان کسب و کار و مُراجعین شما
✓قابل استفاده در کلیه روزهای هفته
✓نور عالی از سمت جنوب
✓ساختمان از نظر ظاهر ، مشاعات،آراستگی و ... و بخصوص از نظر اشخاص و دفاتر و شرکت های مقیم در آن ، کاملا شایسته بیزینس و مراجعین شماست!

☑️ اطلاعات آگهی کامل است اَمّا در صورت نیاز به راهنمایی و نیز مشاوره در خصوص مـُعاملاتِ مِلکی خود(قبلی/فعلی/بعدی) ،همچنان و با افتخار ، مشاوره رایگان تقدیم حضورتان می گردد.

✅ در صورت متفاوت بودن میزان بودجه یا متراژ مدنظر، درخواست خود را مطرح تا با جان و دل و عشـق پیگیر اوامر شما باشم.