تائید
فروش مسکونیآپارتمانزیرر 1میلیارد /2خواب / بدون و بدهی

زیرر 1میلیارد /2خواب / بدون و بدهی

1 سال پیش در پرند

متراژ
78
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬410٬000 تومان
طبقه
1
✓✓ بجای مسکن ملی مسکن مهر بخر✓✓

لوکیشن :

✓فاز5شمالی
✓تاپ لوکیشن پرند
✓مرکز سرمایه گذاری سازندگان بنام
✓دسترسی به خدمات رفاهی و اموزشی

ساختمان:

✓3طبقه 2واحدی
✓باغچه اختصاصی
✓5سال ساخت
✓شمالی جنوبی

واحد:

✓78متر
✓2خواب
✓فول
✓طبقه 1
✓تخلیه

«««فایل مشابه زیر 1 میلیارد موجود»»»