تائید
فروش مسکونیآپارتمانساختمان 122 متر 2 خواب نقشه

ساختمان 122 متر 2 خواب نقشه

2 سال پیش در رشت

متراژ
122
ساخت
1401
قیمت کل
2٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬672٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
122 متر نسق معتبر
2 خواب

مشاور شما فرزاد