تائید
فروش مسکونیآپارتمانساختمان های برند کاسپین/سازه ای فاخر با مناسب

ساختمان های برند کاسپین/سازه ای فاخر با مناسب

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
105
ساخت
1400
قیمت کل
4٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬952٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
◼◻ sina gorop ◻◾
◻◾سلام ارادت،پویا کیانفر هستم
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
⬛◻ از روزای اول کاریم دوست داشتم دغدغه ونیاز مشتریمو بدونم ،
توی 4تا قرار دادِ آخرِ آپارتمانیم بیش تر از 3تا بازدید اتفاق نیفتاد،چون من فایلِ شخصی معرفی میکنم نه صرفا فایل های دیوار و شیپور، و میتونم براتون یه خریدِ دلنشین و جذاب که توجیه اقتصادی داشته باشه انجام بدم،
خرید پر سود رو همگی دوست داریم،یه سری پیشنهاد جالب هم برای کاسب ها و سرمایه گذاران شهرمون دارم ▫️◾
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖

⬛105متر قابل چیدمان
سیستم اطفای حریق
سازه هبلکس و پلان نقشه ژورنالیه
یه تراس کاربردی داره،
لوکیشنم که فاز2 نیازی به توضیح نیست◻⬛
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
⬛◻رسالت من مشاوره ی درسته حتی اگر خرید هم نداشتید میتونید تماس بگیرید تا مشاوره ی رایگان بهتون بدم و یا شاید پیشنهاد هایی ازجِنس اَدبیات منافع وسود، اونم درحوزه ی املاک◻⬛
➖ ➖ ➖
مدیر شرکت :جناب مهندس ثنایی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری