ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ساختمان ویلای 160متری. چهار باغ ملک اباد
ساختمان ویلای 160متری. چهار باغ ملک اباد
1 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬500٬000 تومان
متراژ زمین
160
بالکن
دارد
ساختمان ویلای
160متری
بنای 100متری
داری مغازه 12متری
منزل ویلای هستید
فقط کافیست تماس بگیرید برای فایل های بیشتر
به پنل آگهی مراجعه کنید
املاک چنار
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مهدی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت