تائید
فروش مسکونیآپارتمانسازمان برنامه شمالی 155متر تک واحدی ویو ابدی

سازمان برنامه شمالی 155متر تک واحدی ویو ابدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
155
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
16٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬741٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
فروش فوری یک واحد لاکچری
درآمد لوکیشن سازمان برنامه شمالی
دومیلیارد زیر قیمت منطقه
مالک پول لازم فروشنده واقعی
155متر تک واحدی
مشاور شما همتی