تائید
فروش مسکونیآپارتمانسازه ای وافل / 150 متر 3 خواب شخصی ساز تک بلوک

سازه ای وافل / 150 متر 3 خواب شخصی ساز تک بلوک

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
150
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
5٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬866٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
درود
#ب شعبه اصلی سینا گروپ خوش امدید#

لطفا توجه فرمایید = برای اطمینان از فایل های اصلی و شعبه اصلی سینا گروپ و فریب نخوردن از کپی های املاک های دیگر حتما حتما تماس بگیرید

بیرقی هستم
کارشناس امور ملکی در شهر اندیشه

*بروزترین وبقیمت ترین فایل های منطقه رو با مشاوره تخصصی و رایگان از ما بخواهید*

✨️تو این بازار اشفته هوشمندانه خرید کنید✨️

#برای توضیحات بیشتر لطفا تماس بگیرید#

کد اگهی FA 4033
*********** ***********

#فایل های متفاوت درفاز 1,2,3,4,5 موجودمیباشد#
مدیریت مجموعه : ❤مهندس ثنایی❤
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری