تائید
فروش مسکونیآپارتمانسازه برند/سعادت آباد/منحصربه فرد/ویوی ابدی

سازه برند/سعادت آباد/منحصربه فرد/ویوی ابدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
410
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
170٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
414٬634٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
✨️تاپ لوکیشن: واقع در غربی های بلوار 24 متری ✨️سعادت آباد، یکی از بهترین مناطق تهران

✨️مشخصات ملک:

✨️مساحت: 410 متر مربع
✨️تعداد اتاق ها: 4 خواب با 4 مستر
✨️طبقات: 7 طبقه تک واحدی، ویو ابدی از طبقه 4 به بعد

✨️ارتفاع سقف: 4 متر
✨️سقف لابی: ارتفاع 7.2 متر
✨️پارکینگ: 3 پارکینگ باکس سندی

✨️مشاعات: استخر، سالن اجتماعات، جیم ✨️سینمای 10 نفره، کارواش و اتاق گیم
✨️روف گاردن: در حال تکمیل

✨️تی وی روم: 49 متر مربع
✨️بالکن: 16 متر مربع رو به جنوب
✨️سالن: 95 متر مربع

✨️کابینت: ایتالیایی
✨️فرنیش: بوش سری 8
✨️سنگ اسلب: برند ایرانی راک
✨️طراحی داخلی: توسط آرشیتکت برند
✨️نورگیر و روشنایی: پاسیو با نور مستقیم

✨️این آپارتمان با امکانات لوکس و دسترسی آسان به مراکز مختلف، گزینه ای ایده آل برای زندگی در آرامش و لذت بردن از سبک زندگی مدرن است.

✅️ بانک ملک های لوکس منطقه