تائید
فروش مسکونیآپارتمانساقدوش / 140 متر 3 خواب / برج برند/فراتر از ابرها

ساقدوش / 140 متر 3 خواب / برج برند/فراتر از ابرها

1 سال پیش در تهران

متراژ
140
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
23٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
167٬142٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
11
▪️▪️▪️املاک بزرگ ماکان▪️▪️▪️
▪️آدرس دفتر دور میدان هروی

▪️فروش ، تهاتر با واحد
▪️ساقدوش / بوستان
️برج برند
️140 متر 3 خواب

عرشیا آذین

هروی ، دروس ، پاسداران ، دولت ، دیباجی ، اختیاریه ، فرمانیه ، کامرانیه ، اقدسیه ، ازگل ، سوهانک ، عراقی