تائید
فروش مسکونیآپارتمانساقدوش/175متر3خ/عکس واقعی

ساقدوش/175متر3خ/عکس واقعی

2 سال پیش در تهران

متراژ
175
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
23٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
134٬285٬000 تومان
طبقه
4
✅✅املاک سران✅✅

‏‎ ⭕در کنارتان هستیم از صفر تا صد معامله⭕
‏‎☑️اپارتمانی با چشم انداز خیره کننده بدون مشابه☑️
⬅️‏ساختمانی فاخر در قلب ساقدوش➡️‎
✔️175 متری 3 خواب 1مستر
‏‎✔️واحد شناور نور جنوب و شرق و شمال
‏‎✔️پلان ژورنالی با جانمایی اعجاب آور فضاها توسط سازنده مطرح✔️
✔️سند شخصی بدون ریشه
✔️لوکیشن ایده آل منطقه
✔️مشاعات لوکس دیدنی با طراحی خیره کننده
‏‎✔️متریال وارداتی در خور تحسین
‏‎✔️سرایداری مقیم 24 ساعته
‏ ✔️‎لابی مجلل باشکوه با ورودی بینظیر
✔️سالن اجتماعات مبله✔️
✔️10 متر انباری✔️
‏‎ ✔️✔️تخفیف عالی پای قرارداد✔️✔️

✅ مالک کاملا منطقی و معامله گر✅
‏‎
❌به روز ترین فایلینگ منطقه❌
‏‎ ❌فایل های مشابه موجود است❌

‏‎ ⬅️با یک تماس فایل مورد نظر خودرا پیدا کنید➡️
✔️کارشناس منطقه خانم رادمهر✔️