تائید
فروش مسکونیآپارتمانساقدوش 77 متر 2 خواب / 2 سال ساخت / فروشنده واقعی

ساقدوش 77 متر 2 خواب / 2 سال ساخت / فروشنده واقعی

2 سال پیش در تهران

متراژ
77
ساخت
1401
قیمت کل
12٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
162٬337٬000 تومان
طبقه
3
Top Location
77 متر 2 خواب
پلان بی نظیر با نور عالی
سالن یکدست - اتاق خواب ها استاندارد
2 سال ساخت
2 لاین آسانسور برند
لابی مجلل مبله + لابی من 24 ساعته
حیاط فضا سازی شده و مشجر
❌❌❌ فروشنده 100٪ ❌❌❌
…..
مشاور شما : خانم فروزان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

خانم فروزان جعفری 09128115477