ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
سالن پرده خور / در حد نوساز / کم سن / سازمان مرکز
سالن پرده خور / در حد نوساز / کم سن / سازمان مرکز
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1402
قیمت کل
10٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬882٬000 تومان
طبقه
5
⚜️قطعا آخرین بازدید شما همین واحده
✅85 متر
✅2خواب
✅سالن قدی پرده خور
✅رو به نما
✅نور و نقشه عالی
✅ قابل چیدمان
✅آشپزخانه پرکابینت مناسب سلیقه ی بانوی ایرانی
✅هر 2 خواب بزرگ و استاندارد
✅قابلیت چیدمان تخت خواب 2 نفره و سرویس خواب
✅با کمد دیواری های عمیق و جادار
✅مهندسی ساز با رعایت تمامی حریم ها
✅نما و مشاعات تماما تراورتن
✅دوربین مدار بسته و سرایداری مقیم
✅سند تک برگ شخصی آماده انتقال
✅مالک شدیدا فروشنده
☎️مشاور تخصصی منطقه »»» حسینی «««
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت