تائید
فروش مسکونیآپارتمانستارخان /١٣٠ متر/٣ خواب/ فول امکانات/٢پارکینگ سندی

ستارخان /١٣٠ متر/٣ خواب/ فول امکانات/٢پارکینگ سندی

1 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
14٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬769٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
ستارخان
*********
١٣٠ متر ٣خواب
یک خواب مستر
بسیار بسیار خوش نقشه
سالن پرده خور

***************
روف گاردن 5٠٠ متری
٢ پارکینگ سندی باکس
سرایدار مقیم ٢4 ساعته
انباری + بالکن
***************
زیر قیمت منطقه
سند تک برگ شخصی
فقط ١4 میلیارد و4٠٠
مشاور شما : یاسر