تائید
فروش مسکونیآپارتمانسجاد 133 متر پامچال نیاز به بازسازی

سجاد 133 متر پامچال نیاز به بازسازی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
133
ساخت
1377
اتاق
3
قیمت کل
7٬710٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬969٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
با عرض سلام
یک واحد آپارتمان خوش نقشه واقع در بزرگمهر جنوبی باغ ملک آباد بهترین موقعیت با این مشخصات میباشد:

133متر
جنوبی
عرصه 470 متر
کف پارکت
آسانسور
پارکینگ بدون مزاحمت
طبقه1
25سال ساخت
2خواب 25متری
لاندری
دو عدد انباری
دو عدد نشیمن خصوصی
خوش نقشه دنج نورگیر

مالک فروشنده

☎️...نغمه قربانی
املاک 24
پاسخ گویی و پیگیری 24 ساعته
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور سهیل عزیزی

آژانس املاک 24

مشاورین حقوقی و اقتصادی 24