تائید
فروش مسکونیآپارتمان* سجاد آپارتمان 330 متری با تمام امکانات *

* سجاد آپارتمان 330 متری با تمام امکانات *

1 سال پیش در مشهد

متراژ
330
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
37٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
112٬121٬000 تومان
طبقه
5
سلام و احترام
آپارتمان واقع در یکی از بهترین فرعی های سجاد شهر
مشاعات اعم از سالن اجتماعات،نگهبانی و سرایداری دائم،اتاق بیلیارد،سالن جیم)
استخر و سونا
روف گاردن و لابی
پارکینگ 2 تا 3 عدد باکسی سندی
متریال استثنایی( کف سنگ اسلپ ، پنجره ها ترمال برک قدی آلمانی ، شیرآلت هانس ، BMS ، کابینت ها و کمد ها کاملا چوب راش گرجستانی ، سرمایش گرمایش مینی چیلر گودمن امریکایی . درب ها کارتی رمزی و… )
آشپزخانه دوم(مطبخ)
4خواب مستر دارای خواب یا سوئیت میهمان با درب مجزا
تراس قابل چیدمان 15 متری

(سازنده و مالک یک نفر)
پروژه ای استثنایی با اجرای دقیق و صحیح متریال

وقت شمارا نخواهیم گرفت
اعتماد شما سرمایه ماست..

امین پویا
تماس 24 ساعته
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک 24

مشاورین حقوقی و اقتصادی 24