تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد 110 متر دو خواب جنوبی فول امکانات

سعادت آباد 110 متر دو خواب جنوبی فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
110
ساخت
1380
قیمت کل
13٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
122٬727٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
____فرصت ها به هر شکلی ظاهر میشوند____
___روز___ملک____شغل__از دست ندادن مهم است__

_سعادت آباد٫ 110 متر٫ جنوبی رو به آفتاب ٫
_فول امکانات =پارکینگ آسانسور انباری بالکن

_سالن بزرگ مربع بدون فضای پرت٫
_دو خواب استاندارد به همراه کمد دیواری های جادار ٫
_آشپزخانه تجهیز شده به بهترین شکل٫
_ده متر بالکن بزرگ و قابل چیدمان بدون مشرف٫
_دوازده متر انباری بزرگ٫

_بازسازی شده به سبک مصرف کننده ٫
_مشاعات تمیز و مرتب به همراه سرایداری مقیم٫

_ملک به قیمت رسیده مالک فروشنده پای کار٫
_سند تک برگ رسمی ٫

_جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفاً تماس حاصل فرمایید ٫
_کارشناس تخصصی مجموعه در سعادت آباد ٫
_منبع فایل های طلایی منطقه ⭐ دانیال ⭐٫
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دلتا دو در

50 سال سابقه ضامن اعتماد شماست.