تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد 123متر حوالی کاج فول مشاعات

سعادت آباد 123متر حوالی کاج فول مشاعات

2 سال پیش در تهران

متراژ
123
ساخت
1392
قیمت کل
20٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
162٬601٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⚜️مشاورین املاک خانه ایران VIP⚜️
‏⚜️H A M E D⚜️

⭕️⭕️فایل 100٪ شخصی⭕️⭕️

✅تاپ لوکیشن سعادت آباد
✅فرعی دنج و مشجر
✅بهترین دسترسی محلی
✅ورودی بسیار تمیز مجزا
✅2لاین آسانسور
✅سرایداری مقیم
✅✅مشاعات آبی : استخر ، سونا ، جکوزی ( فعال )✅✅

123متر / 2خواب

✅طبقات میانی
✅پلان بینظیر
✅سالن سرتاسر پرده خوره
✅نورگیری مناسب

⭕️موردی بی رقیب در برترین لوکیشن سعادت آباد⭕️

⭕️قویترین فایلینگ شخصی در منطقه⭕️
مشاور شما در تمامی امور ملکی
حامد