تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد 133 متر تکواحدی 5 سال ساخت

سعادت آباد 133 متر تکواحدی 5 سال ساخت

2 سال پیش در تهران

متراژ
133
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
25٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
187٬969٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سعادت آباد بلوار کوهستان روبروی اُپال

133 متر 3 خواب تکواحدی 5 سال ساخت

نقشه بی نظیر ، کاملا شخصی ساز ، رو به آفتاب

پارکینگ ، انباری 12 متری ، آسانسور بزرگ

دسترسی بزرگراهی عالی

قابلیت رهن تا سه میلیارد