ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
سعادت آباد 160 متر/ تاپ لوکیشن/سازه برند
سعادت آباد 160 متر/ تاپ لوکیشن/سازه برند
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
36٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
225٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅خوش قیمت ترین واحد موجود در سعادت آباد
.
.
.
⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
⬅اطلاعات سازه
سازه 4 سال ساخت و متریال مصرفی درجه 1
دو واحدی در بهترین منطقه
⬅ مشخصات واحد
160 متر 3 خوابه استاندارد
،
املاک خانه ایران با سالها سابقه در امر خریدوفروش در خدمت شماست
وکلای مستقر در تمامی شعب
مدیران حقوق دان و مسلط بر قرارداد
مشاور و امین شما: آبتین
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.