تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد 160متر فرعی دنج و عالی ( فول )

سعادت آباد 160متر فرعی دنج و عالی ( فول )

1 سال پیش در سعادت‌آباد

متراژ
160
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
38٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
242٬500٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سعادت آباد / غربی های بلوار 24متری

⭕️فایل کامل شخصی⭕️

بهترین فرعی
سازه برند
کم واحد
ورودی از لابی بسیار شیک و مبله
مشاعات آبی : استخر ، سونا ، جکوزی

160 متر / 3 خواب

1 خواب مستر
سالن سرتاسر پرده خور
اتاق خواب ها سایز با کمدهای بسیار جادار
پلان مهندسی شده
موردی استثنایی در لوکیشنی خاص

کلید در اختیار

مشاور شما در تمامی امور ملکی
حامد