ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
سعادت آباد 212 متر طبقه ششم ( مجلل و باشکوه )
سعادت آباد 212 متر طبقه ششم ( مجلل و باشکوه )
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
212
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
60٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
285٬377٬000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
طراحی برترین آرشیتکت ایران
نمای تمام کلاسیک
پلانی مهندسی شده و غرق در نور
تراس قابل چیدمان
نقشه تفکیکی با در نظر گرفتن کوچکترین جزئیات
✅️مجموعه ای از برترین متریال های روز دنیا
2پارکینگ سندی
مشاعات ساختمان شامل :
لابی دوبلکس با ارتفاع سقف 8متر
سالن اجتماعات
استخر (با نور مستقیم)سونا جکوزی
سالن ورزش آقایان و بانوان
سالن ماساژ
روف گاردن
اتاق بازی کودکان
خدمات 24 ساعته :
✔️لابی من 24 ساعته
✔️نگهبان
✔️تیم خدماتی مقیم در ساختمان
✔️کاروش و....
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت