تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد 225متر ساختمان نکسوس-نکسا-NEXUS

سعادت آباد 225متر ساختمان نکسوس-نکسا-NEXUS

1 سال پیش در تهران

متراژ
225
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
63٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
280٬000٬000 تومان
طبقه
+30
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅تجربه زندگی متفاوت در نکسوس
✅221متر دوبلکس
✅خدمات 24 ساعته شامل :
✔لابی من
✔نگهبان مقیم
✔تیم خدماتی و تاسیساتی
✔کاروش
✔لاندری
✔و....
✅مشاعات رفاهی و ورزشی کامل
✅2پارکینگ سندی
❌دسترسی آسان و بدون ترافیک
❌❌ خرید بقیمت سرمایه گذاری ❌❌

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید.
*********** مهدی رضایی