تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد 250متر ویو ابدی فول مشاعات

سعادت آباد 250متر ویو ابدی فول مشاعات

1 سال پیش در تهران

متراژ
250
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
92٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
370٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
◀️⏪ حبیبی ⏩▶️
❌❌ مشاور تخصصی سازه های لاکچری ❌❌
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
خاص ترین سازه بالای کاج
سازنده و آرشیتکت برند
در موقعیت بسیار استثنایی و تکرار نشدنی
ویو پارک و تهران در قاب پنجره شما
تراس بزرگ قابل چیدمان رو به فضای سبز و بدون مشرف
پلان عالی متریال درجه یک خارجی
آشپزخانه فرنیش کامل
بسیار دلباز با نور عالی
دیزاین سوپر لوکس و چشم نواز
مشاعات لاکچری بسیار خاص
مجموعه آبی و ورزشی لوکس
لابی فاخر و شیک
تالار اجتماعات بزرگ مناسب میهمانی های پر جمعیت
بدون مشابه
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
❌❌مشاور شما حبیبی❌❌