تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد 72متر فول امکانات

سعادت آباد 72متر فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1388
قیمت کل
11٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
166٬527٬000 تومان
طبقه
3
⭐به نام خدا ⭐

فایل سرمایه گذاری -زیر قیمت کارشناسی

✅سعادت آباد
✅72متر

بین خیابان هجدهم و بیستم