تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت اباد تاپ لوکیشن فرحزادی.

سعادت اباد تاپ لوکیشن فرحزادی.

2 سال پیش در تهران

متراژ
112
ساخت
1385
قیمت کل
14٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
127٬232٬000 تومان
طبقه
2
112 متر بی تکرار گذر 20 متری.
دسترسی آسان به مراکز خرید و مترو.