تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت اباد280متر ویو جنوب//4 خواب مستر//مارکدار

سعادت اباد280متر ویو جنوب//4 خواب مستر//مارکدار

2 سال پیش در تهران

متراژ
280
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
91٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
325٬000٬000 تومان
طبقه
7
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جنس کف
سنگ
✅️ تصاویر متعلق به واحد است✅️

✔ 280متر 4 خواب مستر
✔ لابی وسیع و مبله همراه با کانتر و لابی من
✔ سالن پذیرایی وسیع + TV Room مجزا
✔ ارشیتکت مهندس امید غلامپور

آشپز خانه فرنیش kuppersbusch
سنگ آشپزخانه black cosmic برزیل
2 لاین آسانسور 18 نفره kohler آلمان
سیستم هوشمند berker آلمان
کاشی و سرامیک سرویس ها برند atlas concorde ایتالیا
اکسسوری سرویسها cielo  دست ساز ایتالیا
شیرآلات hansgrohe و axor آلمان
کابینت ها شرکت مینیاتور
سینک ها Franke ایتالیا
سنگ کف اسلبsivec  یونان
چیلرها شرکت hidros ایتالیا

✔ سونا ✔ استخر ✔ جکوزی
✔روف گاردن 4 فصل و کاربردی
✔ سالن اجتماعات مجهز به نور پردازی و بار (Party Room) سالن سینما ، سالن بیلیارد
✔ سالن ورزش همراه با به روز ترین وسایل ورزشی

مشاور هومن نوری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین مسکن کاج

با نزدیک به نیم قرن تجربه سریعترین راه جهت خرید ، فروش ، اجاره و مشارکت در ساخت