تائید
فروش مسکونیآپارتمانسلسبیل /دوخواب /پارکینگ دار /تک واحدی

سلسبیل /دوخواب /پارکینگ دار /تک واحدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬968٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
هوالرزاق

✅️63متر دوخواب بسیار خوش نقشه مناسب هرنوع چیدمان ،رویت 70 متری . در بازدید بصری واحد خیلی بهتر از عکس ها است.
✔️نورگیری عالی و سالن و اتاق ها پرده خور
✅️اتاق های بزرگ و تخت خور مناسب تخت کینگ
✔️طبقه 3 سند 4 رویت (پله خور کم )
✔️ساختمان ساکت،مشاعات تمیز ونما تراورتن

⭕️✅️پارکینگ سندی غیر مزاحم (پارکینگ مهمان نیز دارد.)

✅️لوکیشن خوب و دسترسی عالی به اتوبان نواب
✔️دسترسی عالی به مترو رودکی (5دقیقه) و بی آرتی

مالک صددرصد فروشنده

بازدید=خرید

پارکینگ طبق عرف منطقه 250 جداگانه محاسبه میگردد.

املاک ستارگان

=========================================
جهت دریافت مشاوره و همفکری با هر پرداختی ای که دارید تماس بگیرید.

مشاور امین امور ملکی منطقه 10 : آزاد