تائید
فروش مسکونیآپارتمانسنددار دوخواب/ شهرک ابریشم

سنددار دوخواب/ شهرک ابریشم

1 سال پیش در قدس

متراژ
57
ساخت
1394
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬451٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬000٬000 تومان
طبقه
1
بالکن
دارد
سند
تک برگ
تعداد کل طبقات
5
_________ دپارتمان املاک شهر _________

✳️تلاش میکنیم تا خرید خوبی داشته باشید✳️

◀️بعضی خونه هارو که میبینیم دلنشینن و جذاب
این 57 متری از هموناست▶️

️بهترین لوکیشن شهر و شهرک ابریشم
️پذیرایی نورگیر و آفتاب جنوبی داره
️با اینکه 57 متر اما نقشه فوق العاده ایی داره
️دو خواب استاندارد +کمد دیواری
️پذیرایی مربع
️آشپزخونه بزرگ+ تمام کابینت
️گذر 12 متری
_______________________
قابلیت گرفتن 800 م وام زوجین
در صورت نیاز قابلیت رهن تا مبلغ 400 م به عهده املاک
__________________________
تماس بگیرید و دیدن کنید فرصت از دست ندین.
⚜️احدی هستم ⚜️
آدرس دفتر45 متری انقلاب ابتدای خیابان دانش آموز دپارتمان املاک شهر