تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه خواب 157متری شهرک پرواز

سه خواب 157متری شهرک پرواز

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
157
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
9٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬872٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
هایپرلوکس ترین سازه اعیان نشین شهرک پرواز

اوکازیون قیمتی بدون مشابه در سطح منطقه
157متر نوساز هایپرلوکس

1خواب رویال مستر
طبقه اول

سیستم اشپزخانه شرکتی
مشاعات فول سنگ
1پارکینگ باکس
دو جهت نورگیر شمالی و جنوبی

فول امکانات
پذیرایی مربع شکل معماری چیدمان عالی
مناسب زوج جوان (تخفیف دارد)

مشاور شما :بهنام صالحی
دپارتمان ملکی دی
بلوار دانشگاه