تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه خواب 164 متر جنوبی کلید نخورده والفجر زیر قیمت

سه خواب 164 متر جنوبی کلید نخورده والفجر زیر قیمت

2 هفته پیش در شهرک والفجر

متراژ
164
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏9,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,097,000 تومان
طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام و احترام

سه خواب 164 متر

تخفیف ویژه همزمان با قرار داد

موارد مشابه دو یا سه خواب بنا به بودجه شما عزیزان موجود می باشد