تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه خواب بر بلوار اصلی 132متری

سه خواب بر بلوار اصلی 132متری

2 روز پیش در پردیس ۲

متراژ
132
ساخت
1395
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,303,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام و درود
فروش یک واحد از دو واحدی طبقه بالا
بر بلوار اصلی گلستان
دارای موقعیت جغرافیایی و دسترسی فوق العاده به تمامی امکانات
یا حق