تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه خوابه 170 متری تک واحدی کلید اول/ امیرآباد

سه خوابه 170 متری تک واحدی کلید اول/ امیرآباد

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
170
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬117٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
◀️ املاک بزرگ دیاکو شعبه دیگری ندارد.

️کارشناس تخصصی فروش: مهندس ذاکری
✒️کد فایل: 759/1

⏹ معرفی و لوکیشن ملک:
آپارتمان 170 متری 3خوابه
تک واحدی
با پارکینگ اختصاصی
کلید اول (خانه با بهترین امکانات تجهیز شده ولی استفاده نشده)
✔ واقع در امیرآباد

⏹ ویژگی ها و امکانات داخلی واحد:
✅ خوش نقشه/ فول امکانات
✅ پذیرایی بزرگ با قابلیت چیدمان عالی
✅ آشپزخانه بزرگ با کابینت سرتاسری ممبران و سنگ کورین
✅ اتاق خواب های بزرگ/مستر دار
✅ کف سرامیک
✅ کمد دیواری های بزرگ ریلی
✅ سقف کناف کاری و نورپردازی
✅ کولر اسپیلت
✅ پنجره های بزرگ با نورگیری عالی از شمال و جنوب
✅ بالکن

⏹ ویژگی ها و امکانات ساختمان:
✅ جنوبی
✅ برِ خیابان اصلی
✅ شخصی ساز
✅ نما دو بر سنگ
✅ بهترین پارکینگ اختصاصی ساختمان (جداگانه حساب میشود)
✅ سند تک برگ
✔ واحد تخلیه

◾ فرصتی مناسب برای خرید خانه ای دنج در امیرآباد
◾️قابلیت اخذ وام تا 800 میلیون

⏺ آدرس دفتر: خیابان دانشگاه، بلوار پرفسور خشنودی، املاک بزرگ دیاکو