ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
سه خوابه / 180 متری / هوشمند
سه خوابه / 180 متری / هوشمند
2 سال پیش در شیراز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
180
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
12٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
به نام ایزد یکتا
سه خوابه 180 متری یک خواب مستر به صورت خام
در ساختمان برند منطقه و سازنده بسیار معروف
بسیار نورگیر و خوش نقشه
لابی مجلل و شیک
***در محیطی بسیار آرام با دسترسی بسیار عالی به تمامی امکانات رفاهی***
### بعد از خواندن آگهی برای بازدید واحد تماس بگیرید شاید تا 24 ساعت آینده دیگر موجود نباشد ###
مشاور شما بهرام حقانی
دپارتمان فوق تخصصی مسکن مهدی شعبه دو
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
بهرام حقانی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
آژانس املاک دپارتمان فوق تخصصی مسکن مهدی شعبه 2
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت