تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه راه منظریه .پاستور .سه خواب کلید نخورده

سه راه منظریه .پاستور .سه خواب کلید نخورده

1 سال پیش در رشت

متراژ
145
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
توضیحات تکمیل ❌❌❌

به نام خالق پیدا و پنهان ☘☘

⭐ پنج طبقه ده واحد
⭐ مورد فروش برای این آگهی طبقه اول
⭐ 145متر مفید و مشاع
⭐ سه خواب
⭐ مطبخ
⭐ نورگیری عالی
⭐ پارکینک بدون مزاحم
⭐ چن قدمی بلوار امام .منظریه (لوکیشن پاستور)
⭐سند تک برگ آماده انتقال و (گرفتن وام مسکن)

❌❌بهترین زمان سرمایه گذاری در ایران
فایل های مشابه در منطقه موجود میباشد

مشاور و امین شما :فرشاد اروسا ☘