تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی 143 متر سرتاسر پرده خور

سهروردی 143 متر سرتاسر پرده خور

10 ماه پیش در سهروردی

متراژ
143
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
24٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
169٬930٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سهروردی

سازنده بنام منطقه

143 متر 3 خواب

پارکینگ سندی
انباری 6 متری
تراس کاربردی

مسکن بزرگ سهروردی
مشاور شما::پارسا

تماس تا 12 شب